simsek metal hurdacilik logo

08:00 - 22:00

Haftanın Her Günü Açığız.

DEMİR HURDA FİYATLARI

Demir hurda fiyatları sürekli değişiklik gösterdiği için elinde hurda demir olanlar tarafından sürekli merak edilmektedir ve demir hurda ticaretine talep yoğun olduğu için demir hurda fiyat listesi  internette yoğun olarak araştırılmaktadır. 

Demir hurdası için, demirin kilo fiyatı genellikle önceden haber verilmeksizin değişebilir. Bu durum elindeki demir hurdaları satmak isteyen müşteriler için merak konusu olabilmektedir. Ancak biz Ankara’da müşterilerimizin çıkarlarını en iyi şekilde korumak için çalışıyoruz.

Hurda fiyat listemiz var, böylece bize demir hurdalarınızı getirirseniz ne kadar alacağınızı bilirsiniz. Bunun için herhangi bir komisyon veya hizmet ücreti talep etmiyoruz, bu da bir kg demirin fiyatını daha yüksek tutabileceğimiz ve size daha fazla para verebileceğimiz anlamına geliyor. Hurdanızı sizin için değerli olan fiyattan satın alacağız.

Hurda ticaretinde hurda fiyat listesinin üzerinde alınacak hurdalara yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Demir hurdaları Ankara genelinde, Kızılcahamam, Kazan, Gerede ve Çamlıdere olmak üzere Ankara’nın birçok ilçesinden hurdalarınızı teslim alabiliyoruz.

Demir Hurdası Geri Dönüştürebilir Mi?

Birçok hurda türünde olduğu gibi demir hurda da geri dönüştürebilir. Evlerinizden, inşaatlarınızdan, fabrikalardan ve iş yerlerinizden çıkan hurdalarınızı satın alarak hem geri dönüşüme katkı sağlayabilir hem de para kazanabilirsiniz.

Örneğin, inşaat sonrasında ortaya çıkan kullanılmayan inşaat demirleri, demir profiller veya fabrikalardan çıkan demir talaş hurdalarınızı satabilirsiniz. Şimşek Metal Hurdacılık olarak demir hurdalarınızı adresinizden ücretsiz olarak alıyoruz.

Hurdacılardan toplanan demir hurdalar tasnif edildikten sonra toplu olarak güncel demir fiyatları üzerinden geri dönüşüm fabrikalarına satılır.

Demir hurdasını toplayan ve arada toptancı hurdacı gören işletmeler elindeki hurdaları geri dönüşüm fabrikalarına o günkü güncel hurda fiyatından verirler. Peşin ödeme yapılabildiği ve aylık ödeme de yapılabilmektedir. Hurda sektörü genel itibariyle nakit üzerinden dönen bir sektör olduğu için peşin ve nakit ödeme her zaman tercih sebebi olmaktadır.

İnşaat demir hurdası 

Şimşek Metal Hurdacılık olarak genellikle inşaat demir hurdası gibi hurda türlerini de yüksek fiyattan almaktadır. Hurda demir fiyatlarımız söz konusu olduğunda, ister inşaat, ister endüstriyel hurda satın alıyor olun, fiyattan memnun kalmanızı sağlamak istiyoruz. İnşaat hurdalarından demir hurdalarına kadar çok çeşitli hurda ürünleri satın alıyoruz.

Demir hurdasını satmak isteyen bazı kişiler hurdasını hurdacıya götürmede birtakım sorunlar yaşayabilmektedir. Bu tür müşteriler için size taşıma desteği ve hurdalarınızı adresten teslim alım hizmeti veriyoruz. Ankara il sınırları itibariyle her ilçeye hizmet vermekteyiz. Hurda sektöründe hem hurda teslimatında hem de araba sorunu yaşayan müşterilerimize ücretsiz hurda taşıma hizmeti sunuyoruz.

Ürün, hurda demir fiyatlarına ve güncel hurda metal fiyat listesine göre fiyatlandırılır. Yüksek fiyat ve anında ödeme garantisi vardır. Ankara için her ilçe ve semtte hurdalarınızı değerinden satın alıyoruz.