simsek metal hurdacilik logo

08:00 - 22:00

Haftanın Her Günü Açığız.

BAKIR HURDA FİYATLARI

Bakır, binlerce yıldır insanlar tarafından kullanılan bir elementtir. Dünyadaki birçok üründe bulunabilen yaygın bir metal olduğu için değişik alanlarda pek çok farklı uygulaması vardır. Bakır, herhangi bir metalin en iyi elektrik iletkenliğine sahiptir ve üretilmesi ucuzdur. Bu, daha ucuz ve daha verimli kullanım için ürünlere konabileceği anlamına gelmektedir. Bakır, mücevher veya mutfak eşyaları gibi bazı tasarımlarda da bulunabilir.

Bakır ayrıca birçok elektronik cihazın üretiminde önemli bir hammaddedir. Ayrıca bina inşaatı için kablolama gibi diğer birçok endüstriyel üründe de kullanılır ve su borularında önemli bir bileşendir.

Bakır hurda piyasası son dönemde iyi bir taleple karşı karşıyadır. İnsanlar her yıl daha fazla elektrikli ürün kullandığından, son birkaç on yılda bakır hurdasına olan talep arttı. Elektronikteki artışla birlikte, bozulduğunda veya yükseltme yapıldığında atılması gereken elektrikli ekipman miktarında da artışlar var. Bunun nedeni bakırın değerli bir metal olmasıdır. Değerli bir metal olarak kabul edilir ve hane halkı, endüstri, kuyumcular ve hatta devlet tarafından madeni para yapmak için her zaman talep görebilmektedir.

Endüstri uzmanları, düşük maliyeti ve yüksek kalitesi nedeniyle bakır talebinin önümüzdeki beş yıl içinde artmaya devam edeceğini tahmin ediyor.

Düşük maliyeti, yüksek kalitesi ve endüstriyel üretimde artan kullanımı nedeniyle bakıra olan talep her geçen gün artacaktır.

Bakır hurdasını satmak isteyen bazı kişiler hurdasını hurdacıya götürmede birtakım sorunlar yaşayabilmektedir. Bu tür müşteriler için size taşıma desteği ve hurdalarınızı adresten teslim alım hizmeti veriyoruz. Ankara il sınırları itibariyle her ilçeye hizmet vermekteyiz. Hurda sektöründe hem hurda teslimatında hem de araba sorunu yaşayan müşterilerimize ücretsiz hurda taşıma hizmeti sunuyoruz.

Hurda ticaretinde hurda fiyat listesinin üzerinde alınacak hurdalara yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Bakır hurdaları Ankara genelinde, Kızılcahamam, Kazan, Gerede ve Çamlıdere olmak üzere Ankara’nın birçok ilçesinden hurdalarınızı teslim alabiliyoruz.

Hurda bakır, soyma bakır, hurda bakır kablo ve bakır lama gibi tüm bakır içeren hurdalarınızı değerinden ve adresinizden alıyoruz. Kızılcahamam hurdacısı olarak faaliyet yürüten işletmeler arasındayız ve KahramankazanÇamlıdere ve Gerede olmak üzere Ankara geneli faaliyet yürütüyoruz. Ankara hurda bakır fiyatları, hurda bakırın kilosu ne kadar gibi bilgiler için hemen bizi arayın.

Elinizde bulunan hurda bakır için güncel fiyat öğrenmek istiyorsanız hemen bize ulaşın.